متفرقه

جواهراتی با الهام از کرونا (در خانه بمانیم)

کاور جواهراتی با طراحی الهام گرفته از کرونا

یکسال هم از انتشار تصاویر مربوط به ویروس کرونا نگذشته بود که یک شرکت طلا و جواهر در شهر Kostroma (شهری در 300 کیلومتری شمال شرقی مسکو) شکل این ویروس را یک طرح خوب و مناسب برای مجموعه خویش دانست.

این جواهر با طرح ویروس کرونا از جنس نقره استرلینگ (استرلینگ آلیاژی از نقره با ۹۲۵ در هزار نقره و ۷۵ واحد از فلزی دیگر (معمولاً مس) است)، حدود 20 دلار، به صورت آنلاین فروخته شد. طرح دقیقا شبیه ویروس کرونا است که منجر به بیماری حاد تنفسی کووید 19 می­شود.

رویترز به نقل از پاول ووروبف، بنیانگذار شرکت گفت.: “مردم شروع به خرید این محصول کرده اند. حتی محصول را در صفحات رسانه های اجتماعی خود به اشتراک می گذارند. این یک مفهوم ناراحت کننده است، اما دیگر جزئی از اخبار روز شده است.

در پاسخ به اتهاماتی که به این طرح وارد شده است. ووروبف گفت: این آویزها برای جبران مصائبی که به بشر وارد شده و این بحران بین المللی تولید نشده اند. دنبال کننده های ما در شبکه های مجازی افراد قابل احترامی هستند. بسیاری از پزشکان و پرستاران نیز ما را حمایت کرده اند. حتی این آویزها به عنوان هدیه ای برای کادر درمان خریداری شده است.

در برنامه های آتی این شرکت جواهری طراحی شده که نمایی از ویروس به صورت محبوس است. این اثر باید به کادر پزشکی که برای جلوگیری از شیوع این پاندمی تلاش می کنند اهدا شود.

جواهراتی با الهام از کرونا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *