ثبت نام و عضویت

سوالات متداول کاربران زرنگارسرا

هر فرد با چه عناوینی می تواند در سایت ثبت نام کند؟

پاسخ: ثبت نام در سایت زرنگارسرا به دو صورت قابل انجام است.

  1. به عنوان طراح طلا و جواهر مسلط به نرم افزارهای طراحی سه بعدی.
  2. به عنوان مشتری که برای مثال می تواند مالک یک کارگاه طلا و جواهر سازی باشد.

چرا با وجود ثبت نام در سایت زرنگارسرا، امکان افزودن نگاره وجود ندارد؟

پاسخ: پس از انجام مراحل عضویت، لازم است طراح اطلاعات یک حساب بانکی به نام خود را در بخش “تنظیمات -> پرداخت” در قسمت میزکار خود، ثبت نماید. پس از آن، ظرف مدت یک روز کاری در صورت صحت اطلاعات وارد شده، حساب کاربری شما جهت افزودن نگاره فعال خواهد شد.

آیا لازم است شماره حساب به نام طراح باشد؟

پاسخ: بله، با توجه به نقل و انتقالات مالی از طریق سامانه شاپرک جهت تسویه و پرداخت حق الزحمه طراح و جهت جلوگیری از هرگونه سوء استفاده غیر قانونی، نیاز است مبالغ به حساب بانکی به نام خود طراح واریز شود.

ثبت طرح (نگاره)

فایل ها و تصاویر چگونه در سایت آپلود می شود؟

پاسخ: یک طراح پس از عضویت در سایت زرنگارسرا و تایید حساب کاربری ایشان از سوی زرنگارسرا، می تواند با ورود به بخش “مدیریت نگاره ها” از منوی “میزکار طراح” و با کلیک بر روی دکمه “افزودن نگاره جدید” طرح جدیدی را ثبت کند. همچنین با نصب نرم افزار آپلود باید فایل و تصاویر طرح سه بعدی خود را در وب سایت زرنگارسرا آپلود نماید.

هزینه پرداخت شده توسط مشتری چه زمانی و به چه صورت به حساب بانکی طراح واریز خواهد شد؟

پاسخ: در حالت عمومی هزینه پرداخت شده توسط خریدار پس از گذشت سه روز کاری و با کسر حق السهم فروشگاه زرنگارسرا به شماره حسابی که طراح در زمان عضویت در پروفایل خود ثبت کرده است، واریز خواهد شد. جهت اطلاع از جزئیات بیشتر، موارد مندرج در صفحه “شرایط و ضوابط” بخصوص بخش “تعریف طراح و شرایط ثبت نگاره” را مطالعه بفرمایید.

قیمت طرح های سه بعدی به چه صورت تعیین می شود؟

پاسخ: قیمت طرح های سه بعدی (نگاره) توسط خود طراح و بدون هیچ دخالتی از سوی فروشگاه زرنگارسرا تعیین می شود. جهت آگاهی بیشتر می توانید در صفحه شرایط و ضوابط، بخش سیاست قیمت گذاری را مطالعه بفرمایید.

قیمت حراج از چه زمانی بر روی نگاره قرار می گیرد؟ از چه زمانی می توان نگاره را به قیمت حراج شده خریداری کرد؟

پاسخ: زمان شروع و پایان حراج را طراح مشخص می کند. ایشان در صورت صلاحدید، با مشخص کردن قیمتی به عنوان مبلغ حراج در هنگام ثبت اثر و تعیین بازه زمانی یک طرح را در مدت زمانی خاص با قیمتی کمتر از قیمت اولیه به فروش می رساند. جهت آگاهی بیشتر، به بخش “راهنمای طراحان” مراجعه بفرمایید. در صورت تایید طرح توسط کارشناسان زرنگارسرا در صورت نیاز به تغییر در قیمت، این موضوع را باید از طریق ارسال تیکت پیگیری نمایید.

آیا می توان برچسب هایی جز برچسب های موجود برای طرح سه بعدی استفاده کرد؟

پاسخ: امکان تعریف برچسب جدید توسط خود طراح وجود ندارد. اما در صورت ارسال تیکت از جانب طراح می توان برچسب های مورد نظر را اضافه کرد. برای ارسال تیکت پشتیبانی پس از ورود به حساب کاربری خود به بخش “تیکت های پشتیبانی” مراجعه کنید.

پشتیبانی و فروش

نحوه برقراری ارتباط با پشتیبانی سایت به چه صورت است؟

پاسخ: شما می توانید از روش های مختلف با کارشناسان زرنگارسرا در ارتباط باشید.

  1. در صورت عضویت در وب سایت زرنگارسرا، با ورود به حساب کاربری شخصی خودتان در بخش “تیکت های پشتیبانی” با ما در ارتباط باشید.
  2. در صورت عدم عضویت، به بخش “ارتباط با ما” مراجعه کرده و با فشردن دکمه “ارسال پیام” برای ما پیام خود را ارسال نمایید.
  3. همچنین با ارسال ایمیل به واحدهای مربوطه “پشتیبانی”، “مدیریت”، “پیشنهاد و انتقاد” و “نقض حقوق مالکیت معنوی” که آدرس ایمیل آن ها  در صفحه “تماس با ما” آمده است، نیز می توانید با ما در ارتباط باشید.
  4. علاوه بر موارد بالا می توانید در ساعات کاری (9 الی 17) با تماس تلفنی با شماره تلفن “09029265566” سوالات خود را مطرح نمایید.